Strona internetowa kongresy.pl dla Nobell Congressing Strona internetowa dla Tryton Fajerwerki Strona internetowa dla foto Com Strona internetowa Moja firma Moja Przyszłość Strona internetowa Aquatrack

Pozycjonowanie pytania

1.  Co to jest pozycjonowanie stron www ?

Pozycjonowanie stron internetowych jest długotrwałym procesem  obejmującym dziłania zmierzające do poprawy widoczności strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania. Zakres tych działań obejmuje min:

  • Analizę najczęściej poszukiwanych przez użytkowników Internetu słów kluczowych związanych z branżą, usługami, produktami prezentowanymi na stronie docelowej
  • Doborze słów kluczowych, które będą gwarantowały dużą odwiedzalność serwisu
  • Optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • Pozyskiwanie hiperłączy z serwisów partnerskich
  • Tworzenie i edycję treści na stronie www

Proces pozycjonowania polega na ciągłej optymalizacji serwisu www.

2. Czy firma RABANET daje gwarancje pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania?

Takiej gwarancji nie może dać żadna profesjonalna firma pozycjonująca strony internetowe. Internet jest tak dynamicznym medium, codzienne przybywa mnóstwo nowych stron. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że któregoś dnia któraś ze stron konkurencji zajmie miejsce, o jakim mowa w pytaniu. My pracując dla naszego Klienta dokładamy wszelkich starań, aby umieścić promowaną stronę na czołowych miejscach wyników wyszukiwania.

2. Jakie dokumenty i dane są potrzebne, by rozpocząć pozycjonowanie j strony ?

Należy uzgodnić z pracownikiem RABANET słowa kluczowe, po wpisaniu których w wyszukiwarce będzie się pojawiać Państwa strona. W odpowiedzi prześlemy Państwu wycenę, analizę słów kluczowych oraz ewentualną propozycję ich modyfikacji. Następnie po akceptacji z Państwa strony prześlemy umowę w pliku PDF, którą po wydrukowaniu i podpisaniu wystarczy nam odesłać pocztą tradycyjną lub bezpośrednio dostarczyć do firmy RABANET. Od momentu otrzymania podpisanej umowy rozpoczniemy pracę nad pozycjonowaniem Państwa strony.

3. Na jaki okres podpisywana jest umowa na pozycjonowanie strony www?

W zależności  od zakresu prac realizowanych w ramach SEO  miesięcy dla słów kluczowych na które w naszej ocenie strona www w tym czasie może osiągnąć określony przedział pozycji w wynikach wyszukiwania. Zalecamy jednak podpisywanie umowy na minimum okres 1 roku i dłużej, gdyż taki przedział czasowy daje możliwość uzyskania stabilniejszej pozycji strony www w wynikach wyszukiwania.

4. Dlaczego nie ma podanych cen i form rozliczania się za pozycjonowanie?

Ceny pozycjonowania poszczególnych fraz ustalane są indywidualnie na podstawie czynników wpływających na trudność i czas, oraz zakres prac jakie musimy wykonać, żeby strona osiągnęła planowany przedział.  Ceny pozycjonowania uzależnione są min od:

  • Optymalizacji strony klienta
  • Wieku domeny Klienta
  • Dotychczasowych działań w zakresie SEO
  • Działań konkurencji

5. Kiedy mogę wypowiedzieć umowę?

Każda umowa jest podpisywana na czas określony. Istnieje jednakże możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy - pod warunkiem wniesienia opłaty za wcześniejsze rozwiązanie umowy. Taka opłata zabezpiecza nas przed nieuczciwymi kontrahentami, którzy po osiągnięciu przez stronę www zaplanowanych pozycji nie chcą się wywiązywać z dalszych płatności.

6. Czy w trakcie umowy można dodać kolejne słowa kluczowe?

Oczywiście tak. Każdy nasz Klient może dodać do umowy nowe wyrażenia. Wystarczy tylko podpisać aneks do umowy na pozycjonowanie i odesłać go do nas pocztą tradycyjną lub pozostawić w siedzibie naszej firmy.

7. Co to są raporty z pozycjonowania i co będą zawierać?

Raporty z pozycjonowania wysyłane są naszym Klientom raz w miesiącu. Zawierają monitoring pozycji strony na określone w umowie słowa kluczowe, a także szczegółowy wykaz prac związanych z pozycjonownaiem strony.

8. Dlaczego nie podajecie referencji?

Większość Klientów nie życzy sobie, aby ujawniać zakres prac związanych z pozycjonowaniem ich strony internetowej. Jest to dla nas zrozumiałe i sami przestrzegamy zasady zachowania poufności danych zawartych w umowie. Niemniej z chęcią na Państwa życzenie prześlemy referencje od naszych klientów

9. Czy firma Rabanet posiada system do monitorowania pozycji?

Tak, każdy nowy klient ma dostęp do systemu on-line, który codziennie sprawdza pozycje promowanych przez nas serwisów internetowych. Klient może kontrolować pozycje swojej strony na każdym etapie współpracy.