Strona internetowa kongresy.pl dla Nobell Congressing Strona internetowa dla Tryton Fajerwerki Strona internetowa dla foto Com Strona internetowa Moja firma Moja Przyszłość Strona internetowa Aquatrack

Ogólne pytania

Poniżej przedstawiamy listę pytań i odpowiedzi. Zanim zdecydujecie się Państwo na rozpoczęcie współpracy z Rabanet prosimy o zapoznanie się z nimi

Czy wystawiane są faktury VAT na oferowane usługi?

Tak, Rabanet jest płatnikiem podatku VAT. Za każdą zrealizowaną usługę otrzymujecie Państwo fakturę VAT.

Czy wykonując stronę www w Rabanet muszę również wykupić hosting i domenę?

Nie, to Państwo decydujecie, gdzie będziecie swoją stronę umieszczać i kto będzie rejestratorem domeny. My wykonamy tylko stronę www. W przypadku stron napisanych w języku php i wykorzystujących bazy danych MySQL, które mielibyśmy dla Państwa instalować poprosimy o dostęp do serwera i bazy danych w celu przeprowadzenia instalacji.

Czy Państwa strony są drogie – nie ma podanych cen?

Cena każdej witryny jest uwarunkowana wieloma czynnikami, funkcjonalnością (czy przez stronę np: zamierzamy prowadzić e-biznes, pozyskiwać klientów, wysyłać biuletyny, zarządzać galerią) czasem realizacji, nakładem pracy, kosztami użytych materiałów, ewentualnymi kosztami oprogramowania do zarządzania stroną itp. Zawsze jest adekwatna do wykonanej pracy. Prosta wizytówka będzie kosztować od 500zł netto, a rozbudowany serwis internetowy powiedzmy od 5000zł netto.

Zależy mi na czasie - czy jesteście wstanie zrobić mi stronę w tydzień?

To częste pytanie klienta. Otóż my jesteśmy, ale większość klientów nie jest. Jeżeli chcecie mieć Państwo stronę, która spełniać będzie większość waszych oczekiwań należy zarezerwować przynajmniej 20 dni na jej realizację. Strona internetowa to wszechstronne narzędzie, które pozwoli Państwu na prezentację produktów i firmy, umożliwi bezpośredni kontakt z pracownikami, pozwoli na dokonanie zakupu bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Pośpiech przy tworzeniu takiego narzędzia jest niewskazany.

Czy wykonujecie projekty do druku?

Tak, wykonujemy każde zlecenie dotyczące projektów graficznych: materiałów do druku, animacji Flash, stron internetowych, banerów reklamowych na strony www itp.