Strona internetowa kongresy.pl dla Nobell Congressing Strona internetowa dla Tryton Fajerwerki Strona internetowa dla foto Com Strona internetowa Moja firma Moja Przyszłość Strona internetowa Aquatrack

City Dent

Nasza firma zrealizowała dla Kliniki Stomatologii Implantologii i Ortodoncji City Dent w Koninie nowy serwis internetowy prezentujący zakres usług. City Dent to nowoczesne centrum stomatologiczne zatrudniające wysokiej klasy specjalistów.

city dent nowa strona www Stronę Kliniki znajdziecie Państwo pod adresem www.citydentkonin.pl. Serwis powstał w oparciu o ścisłe wytyczne właścicieli lliniki. City Dent ma do zaoferowania min.: implantologię stomatologiczną, protetykę, ortodoncję, stomatologię estetyczną, endodoncję.  Gabinety mieszczą się w Koninie na ul. Spółdzielców 46/6. Wyposażenie kliniki to nie tylko wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny, ale również minibar czy dostępny dla wszystkich pacjentów bezprzewodowy internet. Klinika jest dostępna dla osób niepełnosprawnych w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich

City Dent to zespól wykwalifikowanych lekarzy oraz higienistek i asystentek stomatologicznych. Z myślą  o pacjentach regularnie przygotowywane są  atrakcyjne promocje.

Kolejny etap naszej współpracy z City Dent to wykorzystanie potencjału wyszukiwarek internetowych i serwisów społecznościowych w budowaniu marki firmy.